Gratis bading for ungdom

Ung kulturrabatt og Tromsøbadet inviterer til gratis badedag i vinterferien, torsdag 9.mars.
– Det blir veldig populært! Flere ungdommer synes det er dyrt å bade. Jeg tror mange kommer til å delta på dette, sier Emma Aminda Edvardsen, medlem i Tromsø Ungdomsråd.
For å benytte deg av tilbudet, er det bare å møte opp på Tromsøbadet torsdag 9. mars. Legitimasjon fremvises ved resepsjonen, deretter er det bare å ta med vennene dine og hygge deg inne i anlegget!
Tromsøbadet anmoder om at hver badegjest bader i maksimalt 2 timer. Dette for at flest mulig barn og ungdom skal få muligheten til å benytte seg av tilbudet denne dagen.
Praktisk informasjon
- Torsdag 9. mars
- Ordinære åpningstider gjelder: 09:00 - 18:00
- Gratis for barn og ungdom mellom 13 og 19 år (ID vises ved resepsjonen)
- Vi anmoder om en badetid på maksimalt 2 timer
- Ingen forhåndsreservasjon
- Barn under 12 år, og andre ikke svømmedyktige, må ha en svømmedyktig og myndig person med seg i anlegget.
Har du ikke anledning til å komme denne dagen? Fortvil ikke, Ung kulturrabatt tilbyr ungdom mellom 13 - 19 år få rabatt på bading resten av året. Billetten vil for unge koste 100,- i ukedager og helger.